O nás

Navigace:  KK Agro s.r.o. » O nás
  • agrobazar zemědělských strojů
  • prodej náhradních dílů
  • zemědělské služby

AGROBAZAR ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Od roku 1998 se zabýváme dovozem použitých zemědělských strojů z Francie i ostatních evropských zemí. Na začátku jako fyzická osoba Petr Kmoch a od roku 2008 jako společnost KK AGRO s.r.o.. Sídlíme ve středočeském kraji v obci Mančice, která se nachází mezi Kutnou Horou a Uhlířskými Janovicemi. Působíme po celé České republice.

Za dobu naší obchodní činnosti jsme si vytvořili několik dlouhodobých obchodních vztahů se zahraničními partnery od kterých jsou zemědělské stroje vykupovány. Oboustranná dlouholetá spolupráce s těmito partnery nám umožňuje nabízet kvalitní zemědělskou techniku v dobrém technickém stavu za příznivé ceny. Aktuální nabídku naleznete v sekci Agrobazar.

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Důležitou součástí našich obchodních aktivit je prodej náhradních dílů. V naší nabídce jsou opotřebitelné náhradní díly předních světových výrobců zemědělské techniky. Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku přesně pro potřeby Vaší farmy.

ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY

Více jak a 10 let zajišťujeme zemědělské služby pro okolní farmáře vlastní zemědělskou technikou. Více informací se dozvíte v sekci Služby.